Çekirge Koltuk Yıkama

Çekirge Koltuk Yıkama

Bursa Çekirge Yerinde Koltuk Yıkama

 

Profesyonel koltuk temizliğinin en önemli farkı koltuktaki kirlerin derinlemesine temizlenmesidir. Oysa koltuklarınızı evinizde kendiniz silmeye çalıştığınızda gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Çünkü koltuğunuzun süngerlerinin içine hapsolmuş kire ve toza silerek ulaşamazsınız.

 

Profi Yerinde Koltuk Yıkama olarak, 11 yıllık Avrupa tecrübesiyle, koltuk yıkama işlemini evinize yada ofisinize kısacası bulunduğunuz ortama gelerek son teknoloji ile çalışan Alman kalitesindeki ekipmanlarla yapıyoruz. Özel şampuanlar ve bol su ile yıkayıp duruladığımız  ve tek bir damla su kalmayana dek vakumladığımız koltuklarınız, deforme olmama garantisi ile derinlemesine ve üstelik bulundukları yerde. Böylece size kalan yeni alınmış gibi temiz olan koltuklarınıza oturup keyif yapmak kalır.

 

Bursa’da Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde her türlü  yerinde koltuk yıkama ve  yerinde yatak yıkama gibi temizlik işlerini özenle ve yerinde yapan Profi Profesyonel Koltuk Yıkama ile Hemen Tanışın,konforunuzdan ödün vermeden gerçek temizliğe kavuşmanın rahatlığını yaşayın.