Bursa Koltuk Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

11 yıllık Avrupa’da yerinde koltuk yıkama alanında tecrübesi olan “Profi Profosyonel Koltuk Yıkama” firması olarak, Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde her türlü yerinde koltuk temizleme ve yatak yıkama servisimizle hizmetinizdeyiz.

 

Alman kalitesi ve disiplini ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan “Profi Yerinde Koltuk Yıkama” olarak, profesyonel ekipmanlarla ve uzman kadrosuyla koltuk yıkamanın ciddi ve hassas bir iş olduğunun bilinci ile çalışmakta, sizlere sağlık ve konforunuzdan ödün vermeden evinizde, ofisinizde, işletmelerinizde güvenli bir temizlik hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız.

 

Alanında uzman personelimiz, profosyonel Alman üretimi ekipmanlarımızla dilediğiniz yere gelerek koltuk ve yataklarınız için gerekli olan uygun temizleyici özel şampuanlarla, uygun sıcaklıktaki suyla, özenle koltuk temizliğinizi ve yatak yıkama işlerinizi yapmaktadır.

 

Yıllarca Avrupa’da yerinde koltuk ve yatak yıkama işini özenle yaptık. Şimdi Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde de aynı kalitede yerinde her türlü koltuk temizleme ve yatak yıkama alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.